Wyślij pytanie dotyczące produktu
Uniwersalna hermetyczna sprężarka tłokowa Secop TL4G |
| Czynnik chłodniczy | R134a |
| Zakres odparowania | -30° do 15°C |
| Pojemność skokowa [cm3] | 3,86 |
| Waga [kg] | 7,5 |
| Max. wysokość [mm] | 173 |
| Wydajność przy Te=-15° i Tc=55°C [W] | 107 |
| Zasilanie | 220-240V 50Hz 1~ |
| Typ silnika | CSIR |
| Kondensator rozruchowy [µF] | 60 300V |
| Odparowanie Te [°C] | Wydajność [W] |
| -30 | 40,8 |
| -25 | 58,3 |
| -23,3 | 65,3 |
| -20 | 80,3 |
| -15 | 107 |
| -10 | 140 |
| -6,7 | 165 |
| -5 | 180 |
| 0 | 226 |
| 5 | 280 |
| 7,2 | 306 |
| 10 | 342 |
| 15 | 413 |
Części zamienne:
przekaźnik rozruchowy 117U6004
kondensator rozruchowy 117U5014
pokrywka 103N2010
wspornik przyłącza 103N1010
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.