Wyślij pytanie dotyczące produktu
Hermetyczna sprężarka tłokowa Embraco NT2192GK |
| Czynnik chłodniczy | R404A/R507 |
| Zakres odparowania | -40° do -10°C |
| Pojemność skokowa [cm3] | 22,40 |
| Waga [kg] | 17,5 |
| Max. wysokość [mm] | 234 |
| Wydajność przy Te=-15° i Tc=45°C [W] | 1375 |
| Zasilanie | 220-240V 50Hz 1~ |
| Przyłącza | lutowane |
| Typ silnika | CSR |
| Kondensator rozruchowy | - |
| Odparowanie Te [°C] | Wydajność [W] |
| -40 | 373 |
| -35 | 506 |
| -30 | 669 |
| -25 | 865 |
| -20 | 1100 |
| -15 | 1375 |
| -10 | 1693 |
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.