Wyślij pytanie dotyczące produktu
| Hermetyczna sprężarka tłokowa Secop SC21CNX.2 |
| Czynnik chłodniczy | R290 |
| Zakres odparowania | -40° do -10°C |
| Pojemność skokowa [cm3] | 20,95 |
| Waga [kg] | 14,1 |
| Max. wysokość [mm] | 219 |
| Wydajność przy Te=-15° i Tc=45°C [W] | 1232,6 |
| Zasilanie | 220-240V 50Hz 1~ |
| Typ silnika | CSIR |
| Kondensator rozruchowy [µF] | 125 300V |
| Odparowanie Te [°C] | Wydajność [W] |
| -40 | 338,6 |
| -35 | 491,9 |
| -30 | 653,8 |
| -25 | 828,3 |
| -20 | 1019,8 |
| -15 | 1232,6 |
| -10 | 1265,7 |
Części zamienne:
przekaźnik rozruchowy 117U7013
kondensator rozruchowy 117U5012
pokrywka 103N2009
wspornik przyłącza 103N1004
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.