Wyślij pytanie dotyczące produktu
| Hermetyczna sprężarka tłokowa Embraco NJ9226GS |
| Czynnik chłodniczy | R404A/R507/R452A |
| Zakres odparowania | -20° do +10°C |
| Pojemność skokowa [cm3] | 21,7 |
| Waga [kg] | 19,0 |
| Max. wysokość [mm] | 265 |
| Wydajność przy Te=-15° i Tc=45°C [W] | 1301 |
| Zasilanie | 400V 50Hz 3~ |
| Przyłącza | lutowane |
| Kondensator rozruchowy [µF] | - |
| Kondensator pracy [µF] | - |
| Odparowanie Te [°C] | Wydajność [W] |
| -20 | 989 |
| -15 | 1301 |
| -10 | 1667 |
| -5 | 2086 |
| 0 | 2560 |
| 5 | 3087 |
| 10 | 3668 |
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.