Wyślij pytanie dotyczące produktu
Hermetyczna sprężarka tłokowa Secop NL7CN |
| Czynnik chłodniczy | R290 |
| Zakres odparowania | -40°C do 5°C |
| Pojemność skokowa [cm3] | 7,27 |
| Waga [kg] | 10,5 |
| Max. wysokość [mm] | 203 |
| Wydajność przy Te=-15° i Tc=45°C [W] | 458 |
| Zasilanie | 220-240V 50Hz 1~ |
| Typ silnika | CSIR |
| Kondensator rozruchowy [µF] | 80 300V |
| Przyłącza | lutowane |
| Odparowanie Te [°C] | Wydajność [W] |
| -40 | 118 |
| -35 | 166 |
| -30 | 223 |
| -25 | 290 |
| -23,3 | 315 |
| -20 | 368 |
| -15 | 458 |
| -10 | 561 |
| -6,7 | 637 |
| -5 | 679 |
| 0 | 814 |
| 5 | 965 |
Części zamienne:
przekaźnik 117U7002
kondensator rozruchowy 117U5015
pokrywa przekaźnika 103N2010
wspornik przyłącza 103N1010
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.