Wyślij pytanie dotyczące produktu
Hermetyczna sprężarka tłokowa Secop NL10MF |
| Czynnik chłodniczy | R134a |
| Zakres odparowania | -20° do 15°C |
| Pojemność skokowa [cm3] | 10,10 |
| Waga [kg] | 10,5 |
| Max. wysokość [mm] | 203 |
| Wydajność przy Te=-15° i Tc=55°C [W] | 346 |
| Zasilanie | 208-230V 60Hz 1~ |
| Typ silnika | CSIR |
| Kondensator rozruchowy [µF] | 125 300V |
| Odparowanie Te [°C] | Wydajność [W] |
| -20 | 266 |
| -15 | 346 |
| -10 | 441 |
| -6.7 | 513 |
| -5 | 554 |
| 0 | 687 |
| 5 | 843 |
| 7.2 | 919 |
| 10 | 1023 |
| 15 | 1231 |
Części zamienne:
przekaźnik rozruchowy 117U6022
kondensator rozruchowy 117U5018
pokrywka 103N2011
wspornik przyłącza 103N1010
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.